Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Configure
nl: Instellen

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Bundle
nl: Bundel

en: @count month | @count months
nl[0]: @count maand
nl[1]: @count maanden
