Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Configure
pt: Configurar

en: Overridden
pt: Sobrescrito

en: Introduction
pt: Introdução

en: Configuration
pt: Configurações

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Bundle
pt: Pacote

en: @count month | @count months
pt[0]: @count mês
pt[1]: @count meses
