Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Configure
ro: Configurează

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Bundle
ro: Pachet
