Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Bundle
ur: بنڈل
