Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Time
ast: Hora

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Users
ast: Usuarios

en: Revert
ast: Desfacer
