Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Time
be: Час

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Content Type
be: Тып змесціва
