Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: NodeType
ca: Tipus de Node

en: Time
ca: Hora

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Users
ca: Usuaris

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Current revision
ca: Revisió actual
