Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Time
gl: Hora

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Users
gl: Usuarios

en: Revert
gl: Volver

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Current revision
gl: Revisión actual
