Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Time
he: זמן

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Users
he: חברי האתר

en: Revert
he: שחזור

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Current revision
he: גרסה נוכחית
