Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Time
ja: 時間

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Users
ja: ユーザー

en: Revert
ja: 戻す

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン

en: Set as current revision
ja: 現在のリビジョンに設定
