Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Time
lv: Laiks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Users
lv: Lietotāji

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
