Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: NodeType
ml: നോഡ്ടൈപ്പ്

en: Time
ml: സമയം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
