Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Time
nl: Tijd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Revisions
nl: Revisies

en: Users
nl: Gebruikers

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen
