Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Time
fa: زمان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: صافی

en: Revisions
fa: تنقیح‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Revert
fa: بازگشت
