Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Time
ps: وخت

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Users
ps: غړي
