Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: NodeType
ru: Тип материала

en: Time
ru: Время

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Revisions
ru: Редакции

en: Users
ru: Пользователи

en: Revert
ru: Вернуть

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Created By
ru: Создал

en: Set as current revision
ru: Установить как текущую редакцию
