Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Time
sr: Време

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Content Type
sr: Тип садржаја
