Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش
