Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Time
vi: Thời gian

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filter
vi: Lọc

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Users
vi: Người dùng

en: Revert
vi: Trở lại

en: Created By
vi: Người tạo
