Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Time
am: ሰዓት

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
