Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Time
ar: الوقت

en: Custom
ar: مخصص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Revert
ar: استرجع

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول
