Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Time
bn: সময়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
