Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: About
bo: གསལ་བཤད
