Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Time
bs: Vrijeme

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Revisions
bs: Revizije

en: Users
bs: Korisnici

en: Revert
bs: Vratiti
