Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Time
da: Tid

en: Custom
da: Tilpasset

en: Revisions
da: Versioner

en: Users
da: Brugere

en: List View
da: Listevisning

en: Revert
da: Gendan

en: Content Type
da: Indholdstype

en: About
da: Om

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Created By
da: Oprettet af
