Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Time
el: Ώρα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Users
el: Χρήστες

en: List View
el: Προβολή Λίστας

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση
