Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Time
eu: Ordua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: List View
eu: Bistaren zerrenda

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz
