Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Time
is: Tími

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Users
is: Notendur

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um
