Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Time
it: Data e ora

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filter
it: Filtra

en: Revisions
it: Revisioni

en: Users
it: Utenti

en: List View
it: Vista a Elenco

en: Revert
it: Ripristina

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Current revision
it: Revisione attuale
