Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Time
jv: Wektu

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Users
jv: Panganggo

en: List View
jv: Daftar view

en: Revert
jv: Baléknā

en: About
jv: Ngenani
