Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Time
ka: დრო

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Revert
ka: დაბრუნება
