Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: About
km: អំពី
