Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Time
ne: समय

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
