Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Time
sq: Ora

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Users
sq: Përdorues

en: Revert
sq: Rikthe

en: About
sq: Informacione
