Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Time
tr: Zaman

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: List View
tr: Liste görünümü

en: Revert
tr: Geri al

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: About
tr: Hakkında

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Set as current revision
tr: Geçerli sürüm olarak ayarla
