Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Time
cy: Amser

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Revert
cy: Dychwelyd
