Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Time
fi: Aika

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Revisions
fi: Versiot

en: Users
fi: Käyttäjät

en: List View
fi: Listanäkymä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Current revision
fi: Nykyinen versio
