Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Time
pl: Czas

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Revisions
pl: Wersje

en: Users
pl: Użytkownicy

en: List View
pl: Widok listy

en: Revert
pl: Przywróć

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: About
pl: O stronie

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję
