Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Time
pt: Hora

en: Custom
pt: Personalizado

en: Filter
pt: Filtro

en: Revisions
pt: Revisões

en: Users
pt: Utilizadores

en: List View
pt: Visualização em lista

en: Revert
pt: Reverter

en: About
pt: Sobre

en: Current revision
pt: Revisão atual
