Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Time
af: Tyd

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Users
af: Gebruikers

en: Revert
af: Rol terug
