Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Time
bg: Време

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Users
bg: Потребители

en: Revert
bg: Връщане
