Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Time
hi: समय

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: List View
hi: सूची द्रश्य

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: About
hi: के बारे में
