Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում
