Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Time
kk: Уақыт

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Users
kk: Пайдаланушылар
