Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: List View
kn: ಪಟ್ಟಿ ನೋಟ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
