Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Time
sk: Čas

en: Custom
sk: Vlastná

en: Revisions
sk: Revízie

en: Users
sk: Používatelia

en: List View
sk: Zoznam View

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
