Revive Adserver (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Mapping
ca: Associacions
