Revive Adserver (2.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Default value
de: Standardwert

en: Mapping
de: Zuordnung

en: Zone configuration
de: Zonenkonfiguration

en: Available methods: @invocation_methods
de: Verfügbare Methoden: @invocation_methods
