Revive Adserver (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Zone
id: Zona
