Revive Adserver (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Zone
nl: Provincie
